Lenovo ThinkPad S5 akku 3750 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Thinkpad E560p
ThinkPad S5
ThinkPad S5 20G4A000CD
ThinkPad S5 20G4A001CD
ThinkPad S5 20G4A003CD
ThinkPad S5 20G4A004CD
ThinkPad S5 20G4A008CD
ThinkPad S5 20G4A009CD
ThinkPad S5 20G4A00MCD
ThinkPad S5 20G4A00NCD
ThinkPad S5 20G4S00000
ThinkPad S5 20G4S00100
ThinkPad S5
ThinkPad S5 20G4A000CD
ThinkPad S5 20G4A001CD
ThinkPad S5 20G4A003CD
ThinkPad S5 20G4A004CD
ThinkPad S5 20G4A008CD
ThinkPad S5 20G4A009CD
ThinkPad S5 20G4A00MCD
ThinkPad S5 20G4A00NCD
ThinkPad S5 20G4S00000
ThinkPad S5 20G4S00100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
SB10J78989
00HW041
00HW040
00HW041
00HW040
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVE560NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128779 |
| Mitat | 202.10 x 106.00 x 7.90mm |
| Korvaa | SB10J78989 / 00HW041 / 00HW040 / SB10J78988 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 42.75Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |