Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad V4400u akku 4400 mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad V4400u akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVS440NB
69,95 €
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Thinkpad S440
ThinkPad S440 20AY0019TW
ThinkPad S440 20AY003BCD
ThinkPad S440 20AYA00DHH
ThinkPad V4400u
Thinkpad S440 20AY-001DMS
Thinkpad S440 20AY
Thinkpad S3-S440
Thinkpad S3-S431
ThinkPad S431
ThinkPad S440 20AY0019TW
ThinkPad S440 20AY003BCD
ThinkPad S440 20AYA00DHH
ThinkPad V4400u
Thinkpad S440 20AY-001DMS
Thinkpad S440 20AY
Thinkpad S3-S440
Thinkpad S3-S431
ThinkPad S431
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
45N1140
45N1141
45N1138
45N1139
121500158
45N1141
45N1138
45N1139
121500158
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVS440NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083542 |
| Mitat | 301.42 x 68.84 x 7.64mm |
| Korvaa | 45N1140 / 45N1141 / 45N1138 / 45N1139 / 121500158 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 45.88Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |