Lenovo ThinkPad S3 Yoga, ThinkPad Yoga 14 akku 3750 mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad S3 Yoga, ThinkPad Yoga 14 akku 3750 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVS140NB
79,95 €
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad S3 Yoga
ThinkPad Yoga 14
ThinkPad Yoga 14
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
SB10F46439
00HW001
00HW000
SB10F46438
00HW001
00HW000
SB10F46438
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVS140NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105282 |
| Mitat | 180.80 x 117.60 x 7.60 mm |
| Korvaa | SB10F46439 / 00HW001 / 00HW000 / SB10F46438 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 55.5Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |