Lenovo ThinkPad 13 Chromebook akku 3600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad 13 Chromebook
ThinkPad 13 20GL0000US
ThinkPad S2 2018(20L1A001CD)
ThinkPad 13 (20GL0000US)
ThinkPad S2 2018(20L1A00ACD)
ThinkPad S2 2018(20L1A005CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00CCD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00JCD)
ThinkPad S2 2018(0PCD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00DCD)
ThinkPad S2 2018
Lenovo Think Pad 13 (20GJS02500)
ThinkPad S2 2018(20L1A000CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00HCD)
ThinkPad S2 2018(20L1A008CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A002CD)
20GJ-006JSP
ThinkPad S2 2018(20L1A006CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A007CD)
ThinkPad S2 20GUA004CD
Lenovo ThinkPad S2 20GKS06300
ThinkPad S2 2018(20L1A009CD)
Thinkpad S2
Thinkpad 13
ThinkPad 13 20GL0000US
ThinkPad S2 2018(20L1A001CD)
ThinkPad 13 (20GL0000US)
ThinkPad S2 2018(20L1A00ACD)
ThinkPad S2 2018(20L1A005CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00CCD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00JCD)
ThinkPad S2 2018(0PCD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00DCD)
ThinkPad S2 2018
Lenovo Think Pad 13 (20GJS02500)
ThinkPad S2 2018(20L1A000CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A00HCD)
ThinkPad S2 2018(20L1A008CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A002CD)
20GJ-006JSP
ThinkPad S2 2018(20L1A006CD)
ThinkPad S2 2018(20L1A007CD)
ThinkPad S2 20GUA004CD
Lenovo ThinkPad S2 20GKS06300
ThinkPad S2 2018(20L1A009CD)
Thinkpad S2
Thinkpad 13
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
SB10J78997
01AV400
01AV401
01AV402
01AV435
01AV437
SB10J78998
SB10J78999
SB10K97592
SB10K97594
01AV400
01AV401
01AV402
01AV435
01AV437
SB10J78998
SB10J78999
SB10K97592
SB10K97594
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVT132NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128786 |
| Mitat | 214.30 x 103.22 x 5.50mm |
| Korvaa | SB10J78997 / 01AV400 / 01AV401 / 01AV402 / 01AV435 / 01AV437 / SB10J78998 / SB10J78999 / SB10K97592 / SB10K97594 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.04Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |