Lenovo Thinkpad 10 20E3 / 20E4 akku 4200 mAh
calcActive())">
Lenovo Thinkpad 10 20E3 / 20E4 akku 4200 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVT110SL
79,95 €
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Thinkpad 10 20E3
Thinkpad 10 20E4
Thinkpad 10 2nd
Thinkpad 10 20E4
Thinkpad 10 2nd
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
00HW016
00HW017
SB10F46454
SB10F46455
00HW017
SB10F46454
SB10F46455
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVT110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127277 |
| Mitat | 163.00 x 133.00 x 3.70mm |
| Korvaa | SB10F46454 / SB10F46455 / 00HW016 / 00HW017 / 00HW018 / 2ICP4/58/140 / ASM SB10F46455 / ASM SB10F46456 / FRU 00HW017 / FRU 00HW018 / SB10F46456 / 00HW019 / SB10F4645 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.5Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |