Lenovo Smart Tab M10 Plus / L19D1P32 akku 4800mAh
calcActive())">
Lenovo Smart Tab M10 Plus / L19D1P32 akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-LVX606SL
29,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
TB-X606F
TB-X606X
Tab M10 Plus
TB-X606X
Tab M10 Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L19D1P32
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVX606SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165309 |
| Mitat | 116.10 x 97.50 x 2.60mm |
| Korvaa | L19D1P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.48Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |