Lenovo Smart Tab M10 / L18D1P32 akku 4850 mAh
calcActive())">
Lenovo Smart Tab M10 / L18D1P32 akku 4850 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVX605SL
29,95 €
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Smart Tab M10
TB-X605F
TB-X605FC
X605
X605C
TB-X605F
TB-X605FC
X605
X605C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L18D1P32
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVX605SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150060 |
| Mitat | 116.40 x 97.60 x 2.50mm |
| Korvaa | L18D1P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |