Lenovo Savers 14 L14S4PB0 akku 3900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Savers 14
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L14S4PB0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVR140NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124344 |
| Mitat | 220.20 x 75.10 x 13.20 mm |
| Korvaa | L14S4PB0 / 5B10H54717 / L14M4PB0 / L14M4PBO / L14S4PBO |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 58.5Wh |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |