Lenovo kannettavan tietokoneen ThinkPad E480S / ThinkPad E490S yhteensopiva akku 3650mAh
calcActive())">
Lenovo kannettavan tietokoneen ThinkPad E480S / ThinkPad E490S yhteensopiva akku 3650mAh
In stock
- SKU
- CS-LVE480NB
71,95 €
Lenovo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ThinkPad E480S
ThinkPad E490S
ThinkPad E490S
Korvattavat Lenovo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
02DL000
02DL001
02DL002
L18C3P51
L18M3P51
L18M3P52
SB10K97639
SB10K97640
SB10K97641
02DL001
02DL002
L18C3P51
L18M3P51
L18M3P52
SB10K97639
SB10K97640
SB10K97641
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-LVE480NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,25 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158738 |
| Korvaa | L18M3P52 / 02DL001 / SB10K97640 / 02DL000 / L18M3P51 / SB10K97639 / 02DL002 / L18C3P51 / SB10K97641 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 41.06Wh |
| Mitat | 291.30 x 76.20 x 5.40mm |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |