Lenovo kannettavan tietokoneen Legion Go 8APU1 yhteensopiva akku 10200mAh
calcActive())">
Lenovo kannettavan tietokoneen Legion Go 8APU1 yhteensopiva akku 10200mAh
In stock
- SKU
- CS-LVN810NB
69,95 €
56,95 €
Lenovo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Legion Go 8APU1
Korvattavat Lenovo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
5B11M36296
5B11M36298
L23B2PK0
L23C2PK0
L23D2PK0
L23L2PK0
L23M2PK0
SB11M36297
SB11M36299
5B11M36298
L23B2PK0
L23C2PK0
L23D2PK0
L23L2PK0
L23M2PK0
SB11M36297
SB11M36299
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-LVN810NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.82V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128223573 |
| Korvaa | 5B11M36296 / 5B11M36298 / L23B2PK0 / L23C2PK0 / L23D2PK0 / L23L2PK0 / L23M2PK0 / SB11M36297 / SB11M36299 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 79.76Wh |
| Mitat | 156.20 x 62.70 x 11.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |