Lenovo IdeaPad Yoga 11 akku 2840 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad Yoga 11
IdeaPad Yoga 11S
IdeaPad Yoga 11S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L11M4P13
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVG110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081104 |
| Mitat | 287.20 x 131.93 x 3.98mm |
| Korvaa | L11M4P13 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2840mAh / 42.03Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |