Lenovo IdeaPad Y900, IdeaPad Y910 akku 8100 mAh- Musta
calcActive())">
Lenovo IdeaPad Y900, IdeaPad Y910 akku 8100 mAh- Musta
In stock
- SKU
- CS-LVP910NB
107,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad Y900
IdeaPad Y900 17ISK
IdeaPad Y900-17ISK-80Q1006GRA
IdeaPad Y900-17ISK-80Q1000BGE
IdeaPad Y900-17ISK-80Q1004QGE
IdeaPad Y910
IdeaPad Y910 17ISK
IdeaPad Y900 17ISK
IdeaPad Y900-17ISK-80Q1006GRA
IdeaPad Y900-17ISK-80Q1000BGE
IdeaPad Y900-17ISK-80Q1004QGE
IdeaPad Y910
IdeaPad Y910 17ISK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
14M6P21
5B10H35531
5B10H35531
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVP910NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128472 |
| Mitat | 370.00 x 83.10 x 19.40mm |
| Korvaa | 14M6P21 / 5B10H35531 / L14M6P21 / 5B10H35530 / 5B10N00788 / 5B10N00789 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8100mAh / 89.91Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |