Lenovo IdeaPad P1 / IdeaPad S200 / IdeaPad S206 akku 3700mAh
calcActive())">
Lenovo IdeaPad P1 / IdeaPad S200 / IdeaPad S206 akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-LVS206SL
48,95 €
45,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaPad P1
IdeaPad S206
IdeaPad S200
IdeaPad S206
IdeaPad S200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L10M2I22
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVS206SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125419 |
| Mitat | 153.00 x 150.50 x 5.70 mm |
| Korvaa | L10M2I22 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 27.38Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |