Lenovo IdeaPad K2450, IdeaPad K4350, IdeaPad K4350A akku 2200 mAh
calcActive())">
Lenovo IdeaPad K2450, IdeaPad K4350, IdeaPad K4350A akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVM490NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad K2450
IdeaPad K4350
IdeaPad K4350A
IdeaPad K4350
IdeaPad K4350A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L12S4Y51
L12S4Z51
L12S4Z51
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVM490NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105879 |
| Mitat | 269.92 x 36.80 x 20.53 mm |
| Korvaa | L12S4Y51 / L12S4Z51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |