Lenovo IdeaPad 11.6" N22 akku 3900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
80SF0000US
IdeaPad 11.6" N22
iDeapad N22
iDeapad N22 80S6
N22 Winbook
IdeaPad 11.6" N22
iDeapad N22
iDeapad N22 80S6
N22 Winbook
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
5B10K90780
5B10K90783
L15M3PB2
L15M3PB2
5B10K90783
L15M3PB2
L15M3PB2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVW220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127314 |
| Mitat | 221.20 x 96.00 x 6.80mm |
| Korvaa | L15M3PB2 / 5B10K90783 / 5B10K90780 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 43.88Wh |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |