Lenovo Flex 2 14, Flex 2 14 20404, Flex 2 14" akku 4400 mAh
calcActive())">
Lenovo Flex 2 14, Flex 2 14 20404, Flex 2 14" akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVF215NB
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Flex 2 14
Flex 2 14 20404
Flex 2 14"
Flex 2 14 20404
Flex 2 14"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L13M4A61
L13S4A61
L13S4A61
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVF215NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111306 |
| Mitat | 267.72 x 34.10 x 18.90mm |
| Korvaa | L13M4A61 / L13S4A61 / L13L4A61 / 121500262 / L13L4E61 / 121500260 / L13S4E61 / L13S4E61(2INR19/66-2) |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |