Lenovo Chromebook N22 / Ideapad 520s akku 3900 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo Chromebook N22 / Ideapad 520s akku 3900 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-LVN220NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
- 80VH0001US
- Chromebook 11 C330
- Chromebook C330
- Chromebook N22
- Chromebook N22-20
- Flex4-1470
- IdeaPad 520s
- IdeaPad 520s-14IKB
- IdeaPad 520s-14IKB-80X2
- IdeaPad 520s-14IKB-80X2006BGE
- IdeaPad 520s-14IKB-80X2006DGE
- IdeaPad 520s-14IKB-80X2006FGE
- IdeaPad 520s-14IKB-80X200BJGE
- IdeaPad 520s-14IKB-80X200EUGE
- IdeaPad 520s-14IKB-81BL
- IdeaPad 520s-14IKB-81BL009JGE
- IdeaPad 520s-14IKB-81BL009KGE
- Ideapad 520S-14IKBR
- L15L3PB1
- N22 Chromebook
- N23 Yoga
- N23 Yoga Ruggedized ZA260044NL
- Yoga 520-14IKB
- Yoga 520-14IKB-80X8006KSP
- Yoga 520-14IKB-81C8001DGE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
- 5B10K88047
- 5B10K88048
- 5B10K88049
- 5B10W67247
- 5B10W67285
- 5B10W67340
- L15L3PB1
- L15M3PB1
- SB10W67248
- SB10W67355
- SB10W67366
- SB18C15129
- SB18C1513
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVN220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127284 |
| Mitat | 215.40 x 118.80 x 6.50 mm |
| Korvaa | 5B10K88047 / 5B10K88048 / 5B10K88049 / L15L3PB1 / L15M3PB1 / 5B10W67247 / 5B10W67285 / 5B10W67340 / SB10W67248 / SB10W67355 / SB10W67366 / SB18C15129 / SB18C1513 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 43.29Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |