Lenovo Chromebook 100s akku 3800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 100s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
55B10K87714
5B10K87722
B10K87722
5B10K87722
B10K87722
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVK100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126362 |
| Mitat | 204.05 x 86.44 x 10.24mm |
| Korvaa | L15M2PB2 / L15M2PB4 / 5B10K87714 / B10K87722 / L15L2PB2 / 5B10K90803 / 5B10K87712 / L15C2PB2 / 5B10K90785 / 5B10K90784 / L15L2PB3 / 5B10K90806 / L15C2PB6 / 5B10L13961 / 5B10K87713 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 28.88Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |