Lenovo Yoga 730 Akku 4500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Yoga730-13IKB
Yoga730-2U
Yoga730
Yoga730-2U
Yoga730
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
5B10Q39196
L17C3PE0
L17C3PE0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY730NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139454 |
| Mitat | 300.00 x 95.42 x 6.58mm |
| Korvaa | L17C3PE0 / 5B10Q39196 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 50.63Wh |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |