Lenovo ThinkPad Yoga 260 Akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Yoga 260
ThinkPad Yoga 260 20FD001XGE
ThinkPad Yoga 260(20FD-000SAU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-000XAU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-0010AU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-0014AU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-0016AU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-CTO1WW)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0003AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-000VAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-000YAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0010AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0011AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-002AAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-002BAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-002DAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0032AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0036AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0037AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A005AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A006AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A008AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A01YAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A02EAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00100)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00200)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00A00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00C00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S05401)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S08C00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S08N01)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S08P01)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S0DG00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S0DH00)
ThinkPad Yoga 260 20FD001XGE
ThinkPad Yoga 260(20FD-000SAU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-000XAU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-0010AU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-0014AU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-0016AU)
ThinkPad Yoga 260(20FD-CTO1WW)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0003AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-000VAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-000YAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0010AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0011AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-002AAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-002BAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-002DAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0032AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0036AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-0037AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A005AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A006AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A008AU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A01YAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-A02EAU)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00100)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00200)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00A00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S00C00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S05401)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S08C00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S08N01)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S08P01)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S0DG00)
ThinkPad Yoga 260(20FE-S0DH00)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
00HW026
00HW027
OOHW027
SB10F46464
SB10F46465
00HW027
OOHW027
SB10F46464
SB10F46465
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY260NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157915 |
| Mitat | 296.70 x 81.36 x 10.40mm |
| Korvaa | 00HW026 / 00HW027 / OOHW027 / SB10F46464 / SB10F46465 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 44.08Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |