Lenovo Thinkpad X230s Touchscreen Ult, Thinkpad X230s Ultrabook, Thinkpad X240s Touchscreen Ult akku 2100mAh
calcActive())">
Lenovo Thinkpad X230s Touchscreen Ult, Thinkpad X230s Ultrabook, Thinkpad X240s Touchscreen Ult akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-LVX220NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Thinkpad X230s Touchscreen Ult
Thinkpad X230s Ultrabook
Thinkpad X240s Touchscreen Ult
Thinkpad X240s Ultrabook
Thinkpad X230s Ultrabook
Thinkpad X240s Touchscreen Ult
Thinkpad X240s Ultrabook
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
45N1116
45N1117
45N1117
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LVX220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115861 |
| Korvaa | 45N1116 / 45N1117 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 23.31Wh |
| Mitat | 206.53 x 61.80 x 7.24mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |