Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3444, ThinkPad X1 Carbon 3444 14", ThinkPad X1 Carbon 3448 akku 2600 mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3444, ThinkPad X1 Carbon 3444 14", ThinkPad X1 Carbon 3448 akku 2600 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVE391NB
66,95 €
55,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad X1 Carbon 3444
ThinkPad X1 Carbon 3444 14"
ThinkPad X1 Carbon 3448
ThinkPad X1 Carbon 3444 14"
ThinkPad X1 Carbon 3448
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
45N1070
45N1071
45N1071
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVE391NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109785 |
| Mitat | 303.70 x 116.30 x 6.40mm |
| Korvaa | 45N1070 / 45N1071 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |