Lenovo ThinkPad T590 / ThinkPad T15 akku 4800mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad T590 / ThinkPad T15 akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-LVT590NB
69,95 €
63,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad T590
ThinkPad T15
ThinkPad T15 Gen 1
ThinkPad T15 Gen1-20S7S02U00
ThinkPad T590 20N4A00GCD
ThinkPad T590 20N4A00KCD
ThinkPad T590 20N40016CD
THINKPAD T590 20N4001XUS
ThinkPad T590-20N4002VGE
ThinkPad T590 20N4A00JCD
ThinkPad T590 20N4A00DCD
ThinkPad T590 20N40018CD
THINKPAD T590 20N40024US
ThinkPad T590 20N4A002CD
THINKPAD T590 20N4001WUS
ThinkPad T590 20N4A00CCD
ThinkPad T15
ThinkPad T15 Gen 1
ThinkPad T15 Gen1-20S7S02U00
ThinkPad T590 20N4A00GCD
ThinkPad T590 20N4A00KCD
ThinkPad T590 20N40016CD
THINKPAD T590 20N4001XUS
ThinkPad T590-20N4002VGE
ThinkPad T590 20N4A00JCD
ThinkPad T590 20N4A00DCD
ThinkPad T590 20N40018CD
THINKPAD T590 20N40024US
ThinkPad T590 20N4A002CD
THINKPAD T590 20N4001WUS
ThinkPad T590 20N4A00CCD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
02DL009
02DL010
02DL011
02DL012
02LD012
5B10W13877
5B10W13907
5B10W13913
5B10W13914
L18C3P71
L18C3P72
L18L3P71
L18M3P71
L18M3P74
L18M4P73
L18M4P74
L18S3P71
SB10K97646
SB10K97647
SB10K97648
SB10K97649
SB10K97650
SB10T83122
SB10T83150
SB10T83156
SB10T83157
SB10T83197
31CP5/88/70
02DL010
02DL011
02DL012
02LD012
5B10W13877
5B10W13907
5B10W13913
5B10W13914
L18C3P71
L18C3P72
L18L3P71
L18M3P71
L18M3P74
L18M4P73
L18M4P74
L18S3P71
SB10K97646
SB10K97647
SB10K97648
SB10K97649
SB10K97650
SB10T83122
SB10T83150
SB10T83156
SB10T83157
SB10T83197
31CP5/88/70
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LVT590NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161172 |
| Korvaa | 02DL009 / 02DL010 / 02DL011 / 02DL012 / 02LD012 / 5B10W13877 / 5B10W13907 / 5B10W13913 / 5B10W13914 / L18C3P71 / L18C3P72 / L18L3P71 / L18M3P71 / L18M3P74 / L18M4P73 / L18M4P74 / L18S3P71 / SB10K97646 / SB10K97647 / SB10K97648 / SB10K97649 / SB10K97650 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 54Wh |
| Mitat | 278.50 x 105.04 x 9.64mm |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |