Lenovo ThinkPad T460S-S / T470S akku 2000mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad T460S-S / T470S akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-LVT461NB
69,95 €
56,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad T460s(20F9002YCD)
T460s-2RCD
ThinkPad T460s(20F9A031CD)
T460s-2NCD
ThinkPad T460s(20F9A033CD)
ThinkPad T470s-20HGS00V00
ThinkPad T460s(20F9-003MAU)
ThinkPad T470s (20HF0016GE)
ThinkPad T460s(20FA-001EAU)
ThinkPad T460s(20FA-002UAU)
ThinkPad T460s(20FA-A01GAU)
ThinkPad T460s(20FA-S0KD00)
ThinkPad T460s(20FA-S11300)
ThinkPad T460s(20F9A02PCD)
ThinkPad T470s
T460s-2PCD
ThinkPad T460s(20F9A02RCD)
T460s-34CD
ThinkPad T460s(20F9A02NCD)
T460s-32CD
ThinkPad T460s(20F9-001QAU)
ThinkPad T470s (20HF0000GE)
ThinkPad T460s(20FA-001AAU)
ThinkPad T470s (20HF0047GE)
ThinkPad T460s(20FA-001FAU)
ThinkPad T460s(20FA-003YAU)
ThinkPad T460s(20FA-S05A01)
ThinkPad T460s(20FA-S0KE00)
ThinkPad T460s(20F9A03UCD)
T460s-3UCD
thinkpad T460s
T460s-2YCD
ThinkPad T460s(20F9A034CD)
T460s-31CD
ThinkPad T460s(20F9A032CD)
T460s-33CD
ThinkPad T460s(20F9-0026AU)
ThinkPad T470s (20HF0001GE)
ThinkPad T460s(20FA-001BAU)
ThinkPad T470s (20HF004UGE)
ThinkPad T460s(20FA-0026AU)
ThinkPad T460s(20FA-A01EAU)
ThinkPad T460s(20FA-S0BM00)
ThinkPad T460s(20FA-S0NF00)
ThinkPad T460s(20F9A02MCD)
T460s-2MCD
T460s-2RCD
ThinkPad T460s(20F9A031CD)
T460s-2NCD
ThinkPad T460s(20F9A033CD)
ThinkPad T470s-20HGS00V00
ThinkPad T460s(20F9-003MAU)
ThinkPad T470s (20HF0016GE)
ThinkPad T460s(20FA-001EAU)
ThinkPad T460s(20FA-002UAU)
ThinkPad T460s(20FA-A01GAU)
ThinkPad T460s(20FA-S0KD00)
ThinkPad T460s(20FA-S11300)
ThinkPad T460s(20F9A02PCD)
ThinkPad T470s
T460s-2PCD
ThinkPad T460s(20F9A02RCD)
T460s-34CD
ThinkPad T460s(20F9A02NCD)
T460s-32CD
ThinkPad T460s(20F9-001QAU)
ThinkPad T470s (20HF0000GE)
ThinkPad T460s(20FA-001AAU)
ThinkPad T470s (20HF0047GE)
ThinkPad T460s(20FA-001FAU)
ThinkPad T460s(20FA-003YAU)
ThinkPad T460s(20FA-S05A01)
ThinkPad T460s(20FA-S0KE00)
ThinkPad T460s(20F9A03UCD)
T460s-3UCD
thinkpad T460s
T460s-2YCD
ThinkPad T460s(20F9A034CD)
T460s-31CD
ThinkPad T460s(20F9A032CD)
T460s-33CD
ThinkPad T460s(20F9-0026AU)
ThinkPad T470s (20HF0001GE)
ThinkPad T460s(20FA-001BAU)
ThinkPad T470s (20HF004UGE)
ThinkPad T460s(20FA-0026AU)
ThinkPad T460s(20FA-A01EAU)
ThinkPad T460s(20FA-S0BM00)
ThinkPad T460s(20FA-S0NF00)
ThinkPad T460s(20F9A02MCD)
T460s-2MCD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
00HW022
00HW023
00HW036
SB1046F46461
SB10F46460
SB10F46461
SB10F464745
00HW023
00HW036
SB1046F46461
SB10F46460
SB10F46461
SB10F464745
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LVT461NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168447 |
| Korvaa | 00HW022 / 00HW023 / 00HW036 / SB1046F46461 / SB10F46460 / SB10F46461 / SB10F46474 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 22.8Wh |
| Mitat | 268.75 x 66.55 x 6.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |