HP F4W59EA, HSTNH-Q12C, Omni 10 akku 8250 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
F4W59EA
HSTNH-Q12C
Omni 10
HSTNH-Q12C
Omni 10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
733057-421
733057-421(1ICP4/73/131-2)
740479-001
733057-421(1ICP4/73/131-2)
740479-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPT610NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095606 |
| Mitat | 237.91 x 154.22 x 3.63 mm |
| Korvaa | HSTNH-L01B / CD02 / 740479-001 / 733057-421 / 733057-421(1ICP4/73/131-2) / HSTNH-D01B |
| Kapasiteetti (mAh) | 8250mAh / 30.94Wh |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |