HP Envy Sleekbook 6, ENVY Sleekbook 6-1000, Envy Sleekbook 6z-1000 akku 4050 mAh
calcActive())">
HP Envy Sleekbook 6, ENVY Sleekbook 6-1000, Envy Sleekbook 6z-1000 akku 4050 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPV600NB
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy Sleekbook 6
ENVY Sleekbook 6-1000
Envy Sleekbook 6z-1000
ENVY Sleekbook 6-1000
Envy Sleekbook 6z-1000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
681951-001
EG0460XL
EG04XL
EG0460XL
EG04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPV600NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096184 |
| Mitat | 247.42 x 137.93 x 7.08 mm |
| Korvaa | EG04XL / HSTNN-DB3T / 681951-001 / EG0460XL / 681881-171 / 681881-271 / EG04 / EG04060XL / EG04060XL-PL / EGO4XL / HSTNN-IB3T / TPN-C103 / TPN-C108 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 59.94Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |