HP Envy 4-1000 / Touchsmart 4 akku 3700 mAh - Musta
calcActive())">
HP Envy 4-1000 / Touchsmart 4 akku 3700 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-HPY410NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EL04XL
ENVY 1000
ENVY 4-1000
Envy 4-1004TX
Envy 4-1005TX
Envy 4-1042TX
Envy 4-1064TX
ENVY 4-1100
ENVY 4-1117NR
PN-C102
TouchSmart 4
TPN-C102
ENVY 1000
ENVY 4-1000
Envy 4-1004TX
Envy 4-1005TX
Envy 4-1042TX
Envy 4-1064TX
ENVY 4-1100
ENVY 4-1117NR
PN-C102
TouchSmart 4
TPN-C102
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
681879-121
681879-171
681879-1C1
681879-541
681949-001
HSTNN-IB3R
HSTNN-UB3R
681879-171
681879-1C1
681879-541
681949-001
HSTNN-IB3R
HSTNN-UB3R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPY410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086499 |
| Mitat | 205.39 x 121.24 x 7.05mm |
| Korvaa | HSTNN-IB3R / HSTNN-UB3R / 681879-1C1 / 681879-171 / 681879-541 / 681949-001 / 681879-121 / 681949-541 / EL04 / EL04052XL / EL04XL / TPN-C102 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |