HP ENVY 15-C101DX, Envy X2 15, Envy X2 15-C000NA akku 4300mAh
calcActive())">
HP ENVY 15-C101DX, Envy X2 15, Envy X2 15-C000NA akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX215NB
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ENVY 15-C101DX
Envy X2 15
Envy X2 15-C000NA
Envy X2 15-C000ND
Envy X2 15-C000NG
Envy X2 15-C001
ENVY X2 15-C001TU
ENVY X2 15-C011
Envy X2 15
Envy X2 15-C000NA
Envy X2 15-C000ND
Envy X2 15-C000NG
Envy X2 15-C001
ENVY X2 15-C001TU
ENVY X2 15-C011
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
15-C011DX
767069-005
76802-1C1
HSTNN-IB6O
SM03XL
767069-005
76802-1C1
HSTNN-IB6O
SM03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPX215NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120223 |
| Korvaa | SM03XL / 767069-005 / HSTNN-IB6O / 76802-1C1 / 15-C011DX / 466802-121 / 766802-121 / 766802-1C1 / 767069-006 / HSTNN-IB60 / SM03 / SM03050XL / TPN-I114 / TPN-l114 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 49.02Wh |
| Mitat | 278.80 x 204.40 x 3.80mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |