HP EliteBook 2560p, EliteBook 2570p akku 4400 mAh
calcActive())">
HP EliteBook 2560p, EliteBook 2570p akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-HP2560NB
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 2560p
EliteBook 2570p
EliteBook 2570p
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
463309-241
632015-222
632015-241
632015-222
632015-241
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP2560NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108498 |
| Mitat | 205.18 x 49.60 x 21.36mm |
| Korvaa | HSTNN-DB2L / HSTNN-DB2M / HSTNN-I08C / 632423-001 / HSTNN-C48C / HSTNN-C49C / 463309-241 / 632015-222 / 632015-542 / 632015-241 / 632015-242 / 632017-241 / 632417-001 / 632419-001 / 632421-001 / HSTNN-DB2K / HSTNN-UB2L / HSTNN-XB2J / HSTNN-XB2L / QK644AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |