HP Chromebook X2, Chromebook X2 12-F000, Chromebook X2 12-F000NA akku 6200mAh
calcActive())">
HP Chromebook X2, Chromebook X2 12-F000, Chromebook X2 12-F000NA akku 6200mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX404NB
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook X2
Chromebook X2 12-F000
Chromebook X2 12-F000NA
Chromebook X2 12-F000NF
Chromebook X2 12-F001NF
Chromebook X2 12-F002ND
Chromebook X2 12-F004NF
Chromebook X2 12-F014DX
Chromebook X2 12-F015NR
Chromebook X2 12-F000
Chromebook X2 12-F000NA
Chromebook X2 12-F000NF
Chromebook X2 12-F001NF
Chromebook X2 12-F002ND
Chromebook X2 12-F004NF
Chromebook X2 12-F014DX
Chromebook X2 12-F015NR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
941190-1C1
941617-855
CH04048XL
CH04048XL-PL
CH04XL
HSTNN-IB8E
941617-855
CH04048XL
CH04048XL-PL
CH04XL
HSTNN-IB8E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPX404NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147688 |
| Korvaa | CH04XL / 941190-1C1 / 941617-855 / CH04048XL / CH04048XL-PL / HSTNN-IB8E |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 47.74Wh |
| Mitat | 186.70 x 180.20 x 3.80mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |