HP Chromebook 14 X-006NA, Chromebook 14-Q, Chromebook 14-Q001TU akku 3100 mAh
calcActive())">
HP Chromebook 14 X-006NA, Chromebook 14-Q, Chromebook 14-Q001TU akku 3100 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC140NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 14 X-006NA
Chromebook 14-Q
Chromebook 14-Q001TU
Chromebook 14-Q
Chromebook 14-Q001TU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
773836-1C1
774159-001
BO03XL
774159-001
BO03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPC140NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108092 |
| Mitat | 302.90 x 138.05 x 3.60mm |
| Korvaa | HSTNN-IB6P / 773836-1C1 / 774159-001 / BO03XL / 751895-1B1 / 751895-1C1 / 752235-005 / 773836-1B1 / B003XL / BO03032XL / BO03032XL-PL / BO03037XL / HSTNN-IB6C / TPN-Q137 / TPN-Q152 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 34.41Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |