HP Chromebook 14 G4 14" akku 3200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
14-AK010NR
14-AK013DX
Chromebook 14 G4
Chromebook 14"
14-AK013DX
Chromebook 14 G4
Chromebook 14"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
847462-1C1
816609-005
BU03XL
816609-005
BU03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPC141NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125112 |
| Mitat | 302.50 x 138.20 x 3.60mm |
| Korvaa | BU03XL / 816609-005 / 816498-1B1 / 816498-1C1 / BU03037XL / BU03037XL-PL / HSTNN-IB7F / TPN-Q167 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 36.48Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |