HP Chromebook 11, Chromebook 11 G1, Chromebook 11-1101 akku 2600 mAh
calcActive())">
HP Chromebook 11, Chromebook 11 G1, Chromebook 11-1101 akku 2600 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC110NB
67,95 €
33,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 11
Chromebook 11 G1
Chromebook 11-1101
Chromebook 11 G1
Chromebook 11-1101
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
SQU-1208
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPC110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096160 |
| Mitat | 269.36 x 75.20 x 5.00 mm |
| Korvaa | SQU-1208 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |