HP Zbook x2 akku 4500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Zbook x2
Zbook x2 G4
Zbook x2 G4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
856301-2C1
856543-855
856843-850
DN04XL
HSTNN-DB7P
856543-855
856843-850
DN04XL
HSTNN-DB7P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPZ200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142898 |
| Korvaa | DN04XL / HSTNN-DB7P / 856301-2C1 / 856843-850 / 856543-855 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 69.3Wh |
| Mitat | 267.30 x 90.00 x 6.70mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |