HP Zbook Studio G3 akku 3400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Zbook Studio G3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
ZO04XL
ZO04
HSTNN-LB6W
HSTNN-C88C
808450-001
808396-421
VI04
ZO04
HSTNN-LB6W
HSTNN-C88C
808450-001
808396-421
VI04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPZ300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130260 |
| Mitat | 263.28 x 98.46 x 7.22mm |
| Korvaa | ZO04XL / ZO04 / HSTNN-LB6W / HSTNN-C88C / 808450-001 / 808396-421 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 51.68Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |