HP Stream 11 akku 4800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Stream 11-R
Stream 11-R010NR
Stream 11-R014WM
Stream 11-R015WN
Stream 11-R010NR
Stream 11-R014WM
Stream 11-R015WN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
823908-2C1
824560-005
HSTNN-DB-G
PO02XL
824560-005
HSTNN-DB-G
PO02XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPR110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127345 |
| Mitat | 238.80 x 155.30 x 3.90 mm |
| Korvaa | PO02XL / 824560-005 / 823908-2C1 / HSTNN-DB-G / HSTNN-DB7G / 823908-1C1 / 823908-2D1 / 824536-850 / HSTNN-1B7G / HSTNN-IB7G / P002037XL / P002XL / PO02037XL / PO02037XL-PL / TPN-Q166 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 36.48Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |