HP Spectre X2 12" akku 3650 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Spectre X2 12"
Spectre X2 12-A001DX
Spectre x2 Detachable 12
Spectre X2 12-A001DX
Spectre x2 Detachable 12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
813999-1C1
814277-005
HSTNN-IB7D
ML03XL
814277-005
HSTNN-IB7D
ML03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPS212NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126447 |
| Mitat | 270.60 x 124.70 x 3.20 mm |
| Korvaa | ML03XL / 814277-005 / 813999-1C1 / HSTNN-IB7D / 814060-850 / HSTNN-1B7D / ML03042XL / ML03042XL-PL / N5S20UA / TPN-Q165 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 41.61Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |