HP Spectre 13-V101NA, Spectre 13-V115TU, Spectre 13-V116TU akku 5200mAh
calcActive())">
HP Spectre 13-V101NA, Spectre 13-V115TU, Spectre 13-V116TU akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-HPS115NB
98,95 €
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Spectre 13-V101NA
Spectre 13-V115TU
Spectre 13-V116TU
Spectre 13-V117TU
TPN-C132
Y7X41EA
Y8J11PA
Y8J12PA
Y8J13PA
Spectre 13-V115TU
Spectre 13-V116TU
Spectre 13-V117TU
TPN-C132
Y7X41EA
Y8J11PA
Y8J12PA
Y8J13PA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
924843-42
924843-421
924960-855
BF04043XL
BF04XL
HSTNN-LB8C
924843-421
924960-855
BF04043XL
BF04XL
HSTNN-LB8C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPS115NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134855 |
| Korvaa | BF04XL / HSTNN-LB8C / 924843-42 / BF04043XL / 924843-421 / 924960-855 / TPN-C132 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 40.04Wh |
| Mitat | 300.20 x 147.70 x 4.65mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |