HP ProBook x360 11 G3 Education E akku 4150mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook x360 11 G3 Education E
ProBook x360 440 G1
ProBook x360 440 G1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
HSTNN-IB8P
HSTNN-LB8K
HSTNN-UB7P
L12717-171
L12717-1C1
L12717-421
L12717-541
L12791-855
RU03048XL
RU03XL
HSTNN-LB8K
HSTNN-UB7P
L12717-171
L12717-1C1
L12717-421
L12717-541
L12791-855
RU03048XL
RU03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPX364NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147732 |
| Korvaa | HSTNN-UB7P / L12717-421 / L12717-541 / L12791-855 / RU03XL / HSTNN-IB8P / HSTNN-LB8K / L12717-171 / L12717-1C1 / RU03048XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 47.31Wh |
| Mitat | 190.90 x 101.30 x 6.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |