HP ProBook 5330m akku 2700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 5330m
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
634818-271
635146-001
FN04
635146-001
FN04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPB533NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127260 |
| Mitat | 216.68 x 98.62 x 8.75mm |
| Korvaa | 635146-001 / FN04 / HSTNN-DB0H / QK648AA / 634818-271 / FN04041 / 634818-251 / HSTNN-DB0HP |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |