HP ProBook 4410 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 4410s
ProBook 4411s
ProBook 4415s
ProBook 4416s
4410t Mobile Thin Client
ProBook 4405
ProBook 4406
ProBook 4412
ProBook 4413
ProBook 4418
ProBook 4411s
ProBook 4415s
ProBook 4416s
4410t Mobile Thin Client
ProBook 4405
ProBook 4406
ProBook 4412
ProBook 4413
ProBook 4418
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
513128-251
513128-361
535806-001
HSTNN-OB90
HSTNN-DB90
HSTNN-XB90
NZ374AA
HSTNN-I60C-4
HSTNN-I61C-4
513128-261
513128-321
536418-001
572032-001
NBP6A158
NBP6A158B1
NZ374AA#ABA
ZP06
ZP06047
513128-361
535806-001
HSTNN-OB90
HSTNN-DB90
HSTNN-XB90
NZ374AA
HSTNN-I60C-4
HSTNN-I61C-4
513128-261
513128-321
536418-001
572032-001
NBP6A158
NBP6A158B1
NZ374AA#ABA
ZP06
ZP06047
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP4410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033707 |
| Mitat | 268.22 x 52.62 x 20.78mm |
| Korvaa | 513128-251 / 513128-361 / 535806-001 / HSTNN-DB90 / HSTNN-XB90 / NZ374AA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |