HP Probook 4210S, Probook 4310S, ProBook 4311, Probook 4311S akku 2200 mAh - Musta
calcActive())">
HP Probook 4210S, Probook 4310S, ProBook 4311, Probook 4311S akku 2200 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-HP4210NB
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Probook 4210S
Probook 4310S
ProBook 4311
Probook 4311S
Probook 4310S
ProBook 4311
Probook 4311S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
HSTNN-I69C
HSTNN-DB91
530975-341
579320-001
AT902AA
HSTNN-DB91
HSTNN-OB91
HSTNN-OB92
HSTNN-XB91
HSTNN-XB92
HSTNN-DB91
530975-341
579320-001
AT902AA
HSTNN-DB91
HSTNN-OB91
HSTNN-OB92
HSTNN-XB91
HSTNN-XB92
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP4210NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049340 |
| Mitat | 139.00 x 52.70 x 20.50mm |
| Korvaa | HSTNN-I69C / 530975-341 / 579320-001 / AT902AA / HSTNN-DB91 / HSTNN-OB91 / HSTNN-OB92 / HSTNN-XB91 / HSTNN-XB92 / 530974-251 / 579319-001 / 530974-261 / 530974-321 / 530974-361 / 530975-361 / AT902AA#ABA / HH04 / HH04037 / HH08 / HSTNN-I69C-3 / NBP4A165 / |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |