HP Probook 400, Probook 430 G3, Probook 440 G3 akku 2200mAh
calcActive())">
HP Probook 400, Probook 430 G3, Probook 440 G3 akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG440NB
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Probook 400Probook 430 G3Probook 440 G3 ;
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
811347-001 HSTNN-LB7A HSTNN-PB6P P3G13AA R0O4 R0O6XL RO04 RO06XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPG440NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117612 |
| Mitat | 277.50 x 37.00 x 21.80 mm |
| Korvaa | HSTNN-LB7A / RO06XL / P3G13AA / HSTNN-PB6P / RO04 / R0O4 / R0O6XL / 811347-001 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |