HP Pavilion X360 / Probook X360 11 G1 akku 3600 mAh
calcActive())">
HP Pavilion X360 / Probook X360 11 G1 akku 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPM300NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion M3-U
Pavilion M3-U001DX
Pavilion X360 13-U113TU
Probook X360 11 G1
Stream 14-AX010WM
Pavilion M3-U001DX
Pavilion X360 13-U113TU
Probook X360 11 G1
Stream 14-AX010WM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
1LT72ES
843537-421
843537-541
844203-850
844203-855
BI03XL
HSTNN-LB7P
HSTNN-UB6W
843537-421
843537-541
844203-850
844203-855
BI03XL
HSTNN-LB7P
HSTNN-UB6W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPM300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126478 |
| Mitat | 190.70 x 103.70 x 6.50mm |
| Korvaa | BI03XL / 844203-855 / 843537-541 / HSTNN-UB6W / 844203-850 / HSTNN-LB7P / 843537-421 / 1LT72ES / ON03XL / 915230-541 / 915486-855 / B103XL / BI03041XL / BI03041XL-PR / BIO3XL / TPN-W118 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.58Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |