HP Pavilion x360 - 15-br041nr, Pavilion x360 14-ba016na, Pavilion x360 15 br010nr akku 3950mAh
calcActive())">
HP Pavilion x360 - 15-br041nr, Pavilion x360 14-ba016na, Pavilion x360 15 br010nr akku 3950mAh
In stock
- SKU
- CS-HPW360NB
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion x360 - 15-br041nr
Pavilion x360 14-ba016na
Pavilion x360 15 br010nr
Pavilion x360 15-bk001tx
Pavilion X360 15-bk002tx
Pavilion x360 15-bk005ne
Pavilion x360 15-bk010nr
Pavilion X360 15-BK011
Pavilion x360 15-bk020wm
Pavilion x360 15-bk102ng
Pavilion X360 15-BK150SA
Pavilion x360 15-bk193m
Pavilion x360 15-br003na
Z1D85PA
Z9D30EA
Pavilion x360 14-ba016na
Pavilion x360 15 br010nr
Pavilion x360 15-bk001tx
Pavilion X360 15-bk002tx
Pavilion x360 15-bk005ne
Pavilion x360 15-bk010nr
Pavilion X360 15-BK011
Pavilion x360 15-bk020wm
Pavilion x360 15-bk102ng
Pavilion X360 15-BK150SA
Pavilion x360 15-bk193m
Pavilion x360 15-br003na
Z1D85PA
Z9D30EA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
916367-421
916367-541
916812-055
916812-855
HSTNN-LB7T
TPN-W126
WA03XL
WAO3XL
916367-541
916812-055
916812-855
HSTNN-LB7T
TPN-W126
WA03XL
WAO3XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPW360NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134626 |
| Korvaa | WA03XL / HSTNN-LB7T / 916367-421 / 916812-855 / TPN-W126 / WAO3XL / 916812-055 / 916367-541 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 43.85Wh |
| Mitat | 200.55 x 105.50 x 6.76mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |