HP Pavilion x360 14 Convertible / ProBook 455 G7 akku 3600mAh
calcActive())">
HP Pavilion x360 14 Convertible / ProBook 455 G7 akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-HPK455NB
69,95 €
61,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion x360 14 Convertible
ProBook 455 G7
ProBook 455 G7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
RF03XL
L84354-005
L83685-271
L83685-AC1
HSTNN-OB1Q
HSTNN-DB9R
RF03045XL
L84354-005
L83685-271
L83685-AC1
HSTNN-OB1Q
HSTNN-DB9R
RF03045XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPK455NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174097 |
| Korvaa | RF03XL / L84354-005 / L83685-271 / L83685-AC1 / HSTNN-OB1Q / HSTNN-DB9R / RF03045XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.04Wh |
| Mitat | 184.32 x 101.90 x 5.82mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |