HP Pavilion X2 12 akku 4350 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion X2 - 12-B096MS
Pavilion X2 12
Pavilion X2 12-B000
Pavilion x2 12-B100NA
Pavilion X2 12-B010N
Pavilion X2 12
Pavilion X2 12-B000
Pavilion x2 12-B100NA
Pavilion X2 12-B010N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
832489-421
833657-005
841565-001
GI02XL
HSTNN-LB7D
TPN-Q169
833657-005
841565-001
GI02XL
HSTNN-LB7D
TPN-Q169
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX212NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126157 |
| Mitat | 189.90 x 140.90 x 3.90 mm |
| Korvaa | GI02XL / HSTNN-LB7D / 832489-421 / 833657-005 / TPN-Q169 / 841565-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4350mAh / 33.06Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |