HP Pavilion M1, Pavilion M1-U, Pavilion M1-U001DX akku 4300mAh
calcActive())">
HP Pavilion M1, Pavilion M1-U, Pavilion M1-U001DX akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPU100NB
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion M1
Pavilion M1-U
Pavilion M1-U001DX
Pavilion M1-U
Pavilion M1-U001DX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
843535-541
844200-850
HSTNN-UB6U
NU02XL
TPN-W117
844200-850
HSTNN-UB6U
NU02XL
TPN-W117
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPU100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130147 |
| Korvaa | NU02XL / HSTNN-UB6U / TPN-W117 / 843535-541 / 844200-850 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 33.11Wh |
| Mitat | 178.30 x 93.20 x 7.00mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |