HP Pavilion 15 UHD akku 5100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion 15 UHD
Pavilion 15-BC
Pavilion 15-BC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
849570-541
849910-850
HSTNN-UB7A
TE03XL
TPN-Q173
849910-850
HSTNN-UB7A
TE03XL
TPN-Q173
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPP150NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127253 |
| Mitat | 205.50 x 107.80 x 10.30mm |
| Korvaa | TE03XL / 849570-541 / 849910-850 / AX020TX / 15-AX033TX / HSTNN-UB7T / 3ICP7/65/80 / 849570-542 / 849570-543 / HSTNN-UB7A / TE03061XL / TPN-Q173 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 58.91Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |