HP Pavilion 15-CS / LG04XL akku 3350mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion 15-CS1004NA
Pavilion 15-cs1005na
Pavilion 15-cs1006na
Pavilion 15-cs1007na
Pavilion 15-cs1504na
Pavilion 15-cs1504sa
Pavilion 15-cs1506na
Pavilion 15-cs1506sa
Pavilion 15-cs1001la
Pavilion 15-cs1002la
Pavilion 15-cs1067TX
Pavilion 15-cs1068TX
Pavilion 15-cs1069TX
Pavilion 15-cs1070TX
Pavilion 15-cs1071TX
Pavilion 15-cs1108TX
Pavilion 15-cs1109TX
Pavilion 15-cs1110TX
Pavilion 15-cs1111TX
Pavilion 15-cs1112TX
Pavilion 15-cs1113TX
Pavilion 15-cs1114TX
Pavilion 15-cs1115TX
Pavilion 15-cs2039na
Pavilion 15-cs2501na
Pavilion 15-cs2501sa
Pavilion 15-cs2090TX
Pavilion 15-cs3000na
Pavilion 15-cs3001na
Pavilion 15-cs3005na
Pavilion 15-cs3503na
Pavilion 15-cs3503sa
Pavilion 15-cs3004TX
Pavilion 15-cs3005TX
Pavilion 15-cs3010TX
Pavilion 15-cs3011la
Pavilion 15-cs3041TX
Pavilion 15-cs3042TX
Pavilion 15-cs3076TX
Pavilion 15-cs3077TX
Pavilion 15-cs3085TX
Pavilion 15-cs3115TX
Pavilion 15-cs1005na
Pavilion 15-cs1006na
Pavilion 15-cs1007na
Pavilion 15-cs1504na
Pavilion 15-cs1504sa
Pavilion 15-cs1506na
Pavilion 15-cs1506sa
Pavilion 15-cs1001la
Pavilion 15-cs1002la
Pavilion 15-cs1067TX
Pavilion 15-cs1068TX
Pavilion 15-cs1069TX
Pavilion 15-cs1070TX
Pavilion 15-cs1071TX
Pavilion 15-cs1108TX
Pavilion 15-cs1109TX
Pavilion 15-cs1110TX
Pavilion 15-cs1111TX
Pavilion 15-cs1112TX
Pavilion 15-cs1113TX
Pavilion 15-cs1114TX
Pavilion 15-cs1115TX
Pavilion 15-cs2039na
Pavilion 15-cs2501na
Pavilion 15-cs2501sa
Pavilion 15-cs2090TX
Pavilion 15-cs3000na
Pavilion 15-cs3001na
Pavilion 15-cs3005na
Pavilion 15-cs3503na
Pavilion 15-cs3503sa
Pavilion 15-cs3004TX
Pavilion 15-cs3005TX
Pavilion 15-cs3010TX
Pavilion 15-cs3011la
Pavilion 15-cs3041TX
Pavilion 15-cs3042TX
Pavilion 15-cs3076TX
Pavilion 15-cs3077TX
Pavilion 15-cs3085TX
Pavilion 15-cs3115TX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
HSTNN-IB8S
L32535-141
L32535-1C1
L32654-005
LG04068XL
LG04XL
L32535-141
L32535-1C1
L32654-005
LG04068XL
LG04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPS104NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159162 |
| Mitat | 276.20 x 100.50 x 5.65mm |
| Korvaa | HSTNN-IB8S / L32535-141 / L32535-1C1 / L32654-005 / LG04068XL / LG04XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4350mAh / 66.99Wh |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |